ProWrestling TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ProWrestling TR

Türkiye'nin Güreş Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu

+2
Captain Charisma
The Savior
6 posters
YazarMesaj
The Savior
Admin
Admin
The Savior

07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Empty
MesajKonu: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:37 pm

WWE Şampiyonu John Cena geliyor ve boo alıyor . Cena umurunda değil ve gülüyor asker selamı yapacakken yapmıyor ve boo alıyor ve ringe geliyor .

Cena : The Champ is Here ! ( Booo alır ) Hadi ama ! Beni severdiniz , şampiyon olunca alkışlardınız ne oldu ? Artık beni sevmiyormusunuz ? ( Booo alır ve you suck sesleri gelir ) Sevin ya da sevmeyin ben Dünya Ağırsiklet Şampiyonuyum ! Beni sevmemenizin tek bir nedeni var o da Christian ! Ne olmuş yani , onun gibi bir aptal şampiyon olup sizi sıkmasın diye ben ve Sting size iyilik yapıyoruz ev şu yaptığınıza bakın ! İnanılır gibi değil . Eğer Christian benim yerimde şampiyon olarak dursaydı sıkıntıdan ölürdünüz emin olun . O bu dünyaya gelmiş en sıkıcı ve en aptal insan . ( Christian sesleri yükselir ) Kahramanınız kaybetti millet ! Eskiden bende bir kahramandım ancak farkettim ki bu berbat bir şey ! Küçük çocukların hayranısın ve insanlar seni seviyor ama sonuç ne ? Hiç bir şey elin boş aptal sevgiyle bir şey yapamazsın ! İşte bu yüzden Christian'ın eli boş !

Christian elinde bir mikrofonla gelir .

Christian : Evet elimde şu an bir şey yok ! Ancak seninle işim bitince iki elimde dolu olacka . Birinde senin kafan ve diğerindede WHC ! ( Cheer alır ) Belkide bir üçüncü şey daha olur elimde kim bilir . Belkide bu Sting'in kafası olabilir . İnsanlar bunu görmek ister değil mi ? Bence bu senin sıkıcı promolarından daha iyi olur ( ringe girer ) . Cena bunu kafana sok , o kemer benim ve sen onu hak etmeden aldın ama hiç farketmez o kemeri senden alacağım ! Hatta fazla beklemeyelim Cena , sen ve ben birebir bu gece . Ne dersin ?

Sting boo ve cheerla karışık bir şekilde gelir .

Sting : Hey hey hey . En son baktığımda maçları ben ayarlıyordum ancak Christian bu gayet mantıklı bir fikir . Bu gece ikiniz arasında bir maç olacak ve WHC ortada olacak ! Normal hakem , normal bir maç . Rahat ol Christian sana söz veriyorum bu sefer k*çını tekmelemeyeceğim .

Christian : Sen dün gece benim k*çımı tekmelemedin , kendi onur ve gururunu k*çını tekmeledin Sting ! Bu küçük adam Cena ile işim bitince sıra sana geleck ve o yaşına rağmen benden merhamet bekleme !

Sting : İkimiz arasında bir maç olacağını kim söyledi ki ? Benim bu gece bir maçım var , Undertaker ile ! Ve DQ yok ancak gelmek isteyeceğini pek sanmam çünkü dayak yemek istemezsin değil mi ?

Cena : Hey hey hey , biraz durun ve şampiyon için zaman ayırın , Sting , ben bu kemeri dün hakkımla aldım ve neden sadece 1 gece sonra korumak zorundayım ? Ciddi olamazsın ! Ben bu kemeri hakkımla kazandım ve bu adam Christian bu kemeri zerre kadar hak etmiyor !

Sting : ( Ciddileşir ) Diyeceğimi dedim ! ( Gülmeye başlar ve ışıklar söner Sting oradan ayrılır )

Cena CC'ye bakar ve ringden ayrılır CC'nin müziği çalar ve kemer işareti yapar . Sırada reklamlar ....

HHH vs. DREW MCINTYRE (c) - USC REMATCH

Ringe HHH geliyor ve somurtuyor . Aprona çıkıyor ancak şişesini seyircilere fırlatıyor ve içeriye giriyor .

USC Drew geliyor ve cheer alıyor ! Ringe geliyor ve zil çalıyor ve ikili lock up yapıyor ve Drew'dan european uppercutlar ardından iplere attı ve eğildi aa HHH'ten bir tekme ! HHH iplerden sekti ve facebuster on knee . Spinebuster için tuttu ancak Drew iplere tutundu ve bacakları ile HHH'i tutup dışarıya attı ! Drew için çok esnek bir hareket . Drew dışarıya çıktı ancak HHH'ten yumruklar ve bairyerlere sertçe atıyor . HHH Drew'ı kaldırdı ve demir merdivenlere atıyor ! HHH , Drew'ı içeriye attı ve tuş deniyor ancak başarısız . HHH bir headlock bağladı ama Drew'dan elbowlar ve kurtuldu bir clothesline ve bir tane daha ardından tumruklar ve bir atomic drop yaptı Drew . Drew bugün faklı bir şekilde güreşiyor . HHH'i köşeye atacakken HHH onu attı .

HHH , Drew'u kaldırdı ve bir tekme ve omuzları demir ringine gelecek şekilde köşeye attı . Drew zar zor çıktı ve HHH tuttu bir back suplex ! Tuş deniyor ancak başarısız . HHH kaldırdı ama Drew'dan yumruklar ve bir tekme iplerden sekti ama Spinebuster HHH'ten ! Tuş deniyor ancak Drew kurtuldu . HHH kalktı ve bir knee drop Drew'ın kafasına tekrar tuş denedi ancak başarısız . HHH Drew'ı kaldırdı ama Drew'dan yumruklar ve iplerden sekti HHH bir yumruk denedi ancak Drew sıyrıldı ve german suplex ! HHH hemen kalktı ama bir big boot ve HHH dışarıda . Drew dışarıya çıktı ancak üstüne koştu ve bariyerlere vurdu onu ve bariyerler kırılıyor . 1 2 3 4 5 6 7 8 - HHH kalktı - 9 10 . HHH içeri giremeden maç bitti ve maç double count out bitiyor !

Kazanan : - by double count out

HHH şaşkın ve hızlı saydın diyor hakeme ve hakemle tartışıyor ve bir spinebuster hakeme ! HHH oldukça sinirli ve Drew'ı aldı ve spiker masasını hazırlıyor . Orayı açtı ve bir pedigree ! HHH sinirli ve bir mikrofon alıyor !

HHH: Bundan bıktım ! Maç boyu üstündüm ancak hakemin hızlı sayması yüzünden bitti ve o kemeri alamıyorum öyle mi ? Saçmalık ! Dünyadaki en büyük saçmalık ! Sting buraya gel ve bu maçı tekrar başlat ! Ben bu arenanın en iyisi olmama rağmen bir USC maçına çıkıyorum ! Bu büyük bir saçmalık ve ben bu saçmalıklardan bıktım ! Sting buraya gel ve bu saçmalığı temizle .

Ancak Sting gelmez ...

HHH: Tamam öyleyse ben gelirim !

Tam o sırada Slay me çalar ve ışıklar söner ama ışıklar açılınca Sting titantronda gözükür .

Sting : HHH biraz rahatla ... Bu insanlar önünde konuşmaya gerek yok seni odama bekliyorum . Eğer konuşmak istiyorsan gelirsin .

der ve Titantron kapanır ve reklamlar ... HJ'nin reklamı yapılır ancak henüz bir promo yok ve reklamlar ...

reklamlardan sonra Christian arka alanda ve yanında Matthews var.

Josh : Christian dün gece olanlar ve bu gece olacaklar hakkında ne demek istersin ?

Christian : Josh , geçmişin bir önemi yok , geçmiş geçmişte kalmıştır ancak geçmişimin bilmesini isterim ki herşeyin bir karşılığı vardır . O yüzden gelecekleri hakkında endişelenmeliler ve John Cena'nın geleceği bu gece değişecek . Değişecek şey ise artık o kemerin onda olmayacak olması . O kemeri alacağım . Gecenin WHC ve ME maçının tanıtımı yapılır ...

CM Punk maçı için arka alanda yürüyor ve reklamlar !

CM Punk vs Wade Barrett - WWEC Match - Steel Cage

Cult Of Personality Çalıyor ve Punk Ringe Geliyor..

ve Wade Barrett'de Yeni Theme Song'u eşliğinde ringe geliyor.

Kafesler İndirilir ve Maç Başlar..

Maça hızlı başlayan taraf Barrett oluyor . LockUp'lar geliyor ve Wade bir big boot yapıştırıyor Punk'ın tam suratına.. Şimdi bir RolUp denemesi Punk hızlı davrandı ve 1 de kaldı Barrett . Barrett şimdi Cm Punk'ı kaldırıyor ve IrıshWıp'e yolluyor ve Punk iplerde kalıyor , Wade , Punk'a doğru koşuyor ve Punk hızlı davranıp Wade'i Demirlere yapıştırıyor..

Reklamlar ;

Reklamlardan döndüğümüzde Üstünlüğü Punk'da görüyoruz .. Punk Şimdi Aprona Geçti ve Barrett'ın kalkmasını bekliyor . Barrett kalktı ve Cm Punk'tan Diving Flying Closthline. Şimdi CM Punk , Barrett 'ı kaldırıyor bacağının arasına aldı ve powerbomb gelecek ve Steel 'lere doğru bir powerbomb , Barrett'ın sırtında bir kanama mevcut şuanda. Barrett yavaş yavaş toparlandı ve Punk arkadan koşarak bir bulldog derken Wade eğildi ve Punk boşa atladı . Barrett Arkasından koşuyor ve tam kafasına Big Bootu Yerleştiriyor. Punk acıdan çıldırdı adeta. Barrett tuş deniyor fakat başarısız oluyor .. Şimdide Punk'a bir tane vurup kafese tırmanmaya baslıyor. En Üste Çıkıyor ve Punk'da yanına gidiyor , oturuyorlar ve yumruklaşıyorlar. Barrett Sersemledi , Punk bir High Kick vuruyor ve İkisi Birden ringin içine düşüyorlar , Punk kalkıyor bir GTR vuruyor ve ardından Anaconda Vise Bağlıyor ve Barret Pes Ediyor ..

Kazanan ve Yeni WWEC : CM Punk

Derken bir müzik çalıyor . ;

Oda ne Sting ve Yanında Triple H geliyor ..

Kafesler Kaldırılıyor ve Sting Hakeme Maçı Başlatmasını Söylüyor .

Maç başlıyor ..

Cm Punk vs Triple H - WWEC Title Match

Triple H Hemen Bir Knee Drop ve Facebuster yapıyor CM Punk'a . Punk bir lowkick vurdu ama Triple H ' den SpineBuster geliyor. Ve Pedigree için beklemeye geçiyor . Punk Kalkıyor ve Triple H ' den bir Pedigree geliyor. Tuş deniyor , hakem saymaya başlıyor 1..2..3.. ve Yeni WWEC Triple H

Kazanan ve Yeni WWEC : Triple H

Ardından My Time Is Now Çalıyor ve John Cena Rampada Görünüyor , Alkışlıyor .

CHRISTIAN vs JOHN CENA - for the World Heavyweight Championship !

Christian büyük bir cheer ile gelir ve kemer işaretleri yapar ve ringe gelir ve Cena'yı bekler .

Cena büyük bir boo eşliğinde geliyor ve ringe geliyor ve kemerini kaldırıyor . Hakem kemeri alıyor ve anonslar yapılıyor ve ma başlıyor . Let's Go Christian , Cena Sucks sesleri karşılıklı . Lock up ve birbirlerini bıraktılar ve sesleri dinliyorlar . CC taunt yaparken Cena üstüne atladı bir thesz press ile ve yumruklamaya başladı , kalktı ve CC üstüne koştu ama Cena'dan bir big boot ! CC yerde Cena kaldırdı ve suplex için tuttu ama CC izin vermedi ve bir diz darbesi ardından koştu ve bacak arasından geçti Cena'nın ve bir tokat . Cena sinirlendi yumruk denedi ancak Christian'dan bir Edge'OMatic ve tuş deniyor ancak başarısız ! CC kaldırdı Cena'yı ve bir dropkick ! Tuş deniyor ama olmadı .

CC kaldırdı Cena'yı ama Cena'dan sert bir tekme Christian'ın karnına ve iplerden sekti ve bir throwback Cena'dan tuşa gidiyor ancak başarısız ! Cena kaldırdı ve seri yumruklar köşeye attı ve bir one handed bulldog . Cena tuş deniyor olmadı . Cena kaldırdı ama CC'den bir dropkick , Cena iplerde . CC üstüne çıktı ve hakem sayıyor 1 2 3 ve CC bıraktı . İplerin üzerinden dışarıya çıktı ve bir tokat Cena'ya . CC köşeye çıktı ve bir flying reverse elbow ! CC tuş denedi ancak olmadı . CC , Cena'yı tuttu ve köşeye attı üstüne koştu ama Cena çekildi ve bir dropkick Cena'dan ! Cena köşeye çıkıyor ve bir leg drop ! Tuş deniyor Christian kurtuldu !

Cena kaldırdı Christian'ı ve AA için tuttu ama elbowlar Christian'dan , CC iplerden sekti ama Cena'dan bir hip toss . Christian hemen kalktı Cena iplerden sekti ancak bir spinebuster Christian'dan . Tuş deniyor ancak olmadı ! Christian , iplere gitti ve sekti springboard elbow drop yapacakken Cena çekildi ve Christian kalktı bir shoulder block , bir tane daha ve CC yumruk denedi ama Cena eğildi ve bir spinout powerbomb ! Elini kaldırdı ve bir five knuckle shuffle ! Cena , AA için bekliyor sırtladı ama CC kurtuldu ve bir Inverted DDT ikiside yerde ! Şimdi Christian kalktı ve bakıyor , spear için hazır köşeye gitti bekliyor , Cena kalktı ve spear ! 1 2 ama Cena kalktı ! Christian üzgün , tauntunu yaptı ve ellerini çarptı , Cena'yı Killswitch için aldı ancak Cena itti ve CC koştu ama CC'yi AA için tuttu ve AA ! Tuşa gidiyor 1 2 ama Christian kalktı , arenadaki herkes şaşkın ! Cena sinirli ve itiraz ediyor .

Cena , Christian'ı kaldırdı ve iplerden sekti ama bir FlapJack Christian'dan ! Christian köşeye çıktı ve diving headbutt ve tuşa gidiyor ancak olmadı . Christian üzgün ve tekrar köşeye çıktı ve bir frog splash mi gelecek ? Cena kalktı birden ve çekti , CC köşede oturur vaziyette ve acı çekiyor . Cena ayaktan tuttu ve yere aldı ve STF ! Christian pes etmiyor , geliyor ve iplere tutundu ! Cena sinirlendi , Cena hakemi itiyor ve hakem DQ veriyor !

Kazanan by DQ : Christian

Cena gidiyor ve kemerini alıyor ama CC geldi ve onu çekti bir tokat ve yerde stomplar vuruyor . Cena'yı bariyerlere atacakken Cena onu attı ! Cena tam CC'nin üstüne geldi CC çekildi ve ikiside bariyerlerde yatıyor ! İkiside zar zor kalkar ve karşılıklı yumruklar !

Sting o sırada gelir ve girişte durur ....

Sting : Kavgayı kesin yoksa , yoksa kötü olur ! Christian sinirlisin biliyorum ve bundan dolayı Hardcore Justice'de sen ve Cena bire bir maçta karşılaşacaksınız . Ve daha sı DQ , Count-Out gibi nedenlerden dolayı maç Anything Goes maçı olacak ! Şimdi ringimi boşaltın çünkü sıradaki maç benim !

Cena ve CC birbirine bakar ve tartışırlar ve reklamlar sırada ME maçı var !

The Graveyard Symphony Çalıyor ve The UnderTaker şatafatlı girişini Yapıyor..

Ve Slay Me Çalıyor Sting geliyor derken , Başı Slay Me fakat farklı bi şarkı çalıyor .

Ve Rampada Sting görünüyor . Eline Bir Mikrofon Alıyor ve Konuşmaya Başlıyor ..

07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu X5Eqo

" Evet , çok ama çok , çok , çok değerli seyircilerimiz(Dalga Geçiyor) . Gecenin sonuna kadar arenadan çıkmanızı tavsiye etmiyorum . Çünkü bir devrime şahit olacaksınız . "

Diyor ve mikrofonu bırakıyor.

Maç Başlıyor .;

Sting vs The Undertaker - No DQ Match

Sting iyi başlayan taraf oluyor , çok hırslı başlıyor ve bir Closhtline vuruyor . Ardından ikicisini yapacakken Taker , Sting'i boğazından yakalıyor ve tam ChokeSlam vuracakken Sting Dirsek Darbeleriyle kurtuluyor. Undertaker şimdi Sting'i IrishWip'e gönderiyor ve Big Boot vuruyor . Şimdi Kaldırdı Sting'i bacağının arasına alıyor , Last Ride PowerBomb mu gelecek , evet Last Ride derken Sting Kurtuluyor ve Facebuster yapıyor..

Şimdi Reklamlara Gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde üstünlük Sting'de görünüyor , köşeye gönderiyor Taker'ı ve üstüne harika bir BodySlam'le Uçuyor. Şimdi öbür köşeye gönderdi Yine harika bir BodySlam geldi .. Şimdi Sting ringin dışına çıkıor ve hazırda bekleyen beyzbol sopasını alıyor . Undertaker'a vuruyor ve Taker acı içinde kıvranıyor . Şimdi o beyzbolsopasıyla Taker'ı boğuyor ve Taunt yapıyor . Aşırı derece boo alan Sting gülümsüyor ve oda ne Undertaker bi anda ayağı kalkıp Stinge İşkence Ediyor .. Ard Arda Yumruklar ve şimdi sırtladı Sting'i köşe gözlerine bırakıyor ve ardından IrisWip'ye gidip Sting'e bir big boot vuruyor . Şimdi Kaldırdı Sting'i ve kolunu çevirdi , Turnbuckle'a çıktı ve iplerin üstünde yürüyor . Şimdi bir OldSchool geldi , Sting Kolunu tutuyor ..

Sting yavaş yavalş kalkıyor , Taker boğazını tuttu Sting'in ;

O Sırada :

Tekrar bu şarkı çalıyor ve John Cena ve HHH Rampada Görünüyor , Undertaker bütün dikkatini oraya verdiği sırada Sting bir Scorpion Death DDT Yapıyor .

Ve

Just Close Your Eyes duyuluyor ve Christian Ringe doğru koşuyor , Cena'ya bir Spear yaptı ve HHH 'ye vurmaya başladığı anda HHH bir SpineBuster+Pedigree yaptı ve Ringe Daldı , Şimdi Taker'ada bir Pedigree yaptı ve Sting , Scorpion Death Lock bağladı Undertaker'dan ses çıkmıyor . Hakem elini kaldırdı Taker'ın ve bıraktığı zaman eli düştü hakem maçı bitiriyor..

Kazanan : Chairman "The Joker" Sting..

Ardından Sting Eline Mikrofon'u alıyor ve konusmaya baslıyor..

" Çok ama çok değerli seyircilerimiz (Yine Dalga Geçiyor ) Yeni bir devrime merhaba diyin. İşte bu harikalar ve şampiyonlar Stable'ının adı " Sting's Soldiers" . Daha çook devrimlerimizi göreceksiniz . "

Der ve Modified Slay Me Theme ile şov son bulur..

Booker ve RPG 'den sorumlu kişiler;

Captain Charisma - Ege

The Savor - Engin

En son The Savior tarafından Çarş. Eyl. 07, 2011 3:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.prowrestlingtr.yetkin-forum.com
Captain Charisma
Low Card
Low Card
Captain Charisma

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:42 pm

Harika bir şov olmuş ellerimize sağlık Very Happy
The Savior
Admin
Admin
The Savior

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:46 pm

Katılıyorum Very Happy
The Heart Break Kid
Co Admin
Co Admin
The Heart Break Kid

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:58 pm

Süper bir show olmuşYazanların eline sağlık.
The People's Champion
2 Yıldız Moderatör
2 Yıldız Moderatör
The People's Champion

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 4:27 pm

Enfes bir şov olmuş WWE şampiyonu olmuşum cheers :cheers:Elinize sağlık.
The Best
Rookie
Rookie

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 7:43 pm

Şovda yenilmişim Very Happy
The Savior
Admin
Admin
The Savior

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 7:49 pm

Yenmekte var yenilmekte , Ünal sen UnderTaker'mıydın?
The Chosen One
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Chosen One

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 9:52 pm

Elinize sağlık harika bir şov olmuş. dogri
The Savior
Admin
Admin
The Savior

MesajKonu: Geri: 07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu   07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 9:54 pm

Eyw.

07 Eylül Çarşamba - İlk Resmi PCW Showu
1 sayfadaki 1 sayfası