ProWrestling TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ProWrestling TR

Türkiye'nin Güreş Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

Hell In A Cell 2010

YazarMesaj
Captain Charisma
Low Card
Low Card
Captain Charisma

Hell In A Cell 2010 Empty
MesajKonu: Hell In A Cell 2010   Hell In A Cell 2010 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 6:19 pm

Poster:

Hell In A Cell 2010 20100901181818!Hell_in_a_Cell_(2010)

Match Card:

Hell In A Cell 2010 Hellinacell2010_thumb
Daniel Bryan (c) vs. John Morrison vs. The Miz - USC - Submissio Count Anywhere
Randy Orton (c) vs. Sheamus - WWEC - Hell In a Cell
Edge vs. Jack Swagger - Norman Match - Şov sırasında Raw GM tarafından belirlendi
John Cena vs. Wade Barrett - Cena kazanırsa Nexus biter, Barrett kazanırsa Cena , Nexus'a katılır
Natalya Neidhart vs. Michelle McCool (c) w/ Layla - Womens Championship - Normal Match
Undertaker w/ Paul Bearer vs. Kane (c) - WHC - Hell In a Cell

Promo :

Yer ve Tarih : 3 Ekim 2010 - Dallas Texas , American Airlines Center

Özet:

Theme Song :

Klasik WWE şov introsunu görürüz ve HIAC'de olacak WHC ve WWEC maçlarının karışımı bir promo izleriz . Ardından arenadayız ve pyrolar patlar ! Kafes tepededir ve sırada USC maçı var!

Daniel Bryan vs. The Miz vs. John Morrison - Submissions Count Anywhere Match for United States Championship!

İlk olarak Shaman of Sexy , John Morrison gelir , anons masasında JR , Cole ve Striker var ! Ardından şapiyon ve submission ustası Daniel Bryan ringe gelir. Şimdide Miz geliyor ! Miz'in elinde mikrofon var.

Miz : Bu çok komik ! Ben ikinizinde çalıştırıcısıydın , Ben olmasam ikinizde olmazdınız ! Ben olmasam bu insanalar sizin kim olduğunuzu bile bilmezdi ancak siz olmadan ben burada hala büyük bir star olurdum , çünkü bende bu var bende star kalitesi var . Bu geceden sonra ben USC olacağım! Ve ben asla pes etmeyeceğim , çünkü ben Miz'im ve ben muhteşemim!

Maç başlıyor ve Miz Jomo'ya tekme denedi ancak JoMo tuttu ve Daniel onu bir tekme ile düşürdü ve JoMo bir figure-4-leg lock deneyecekken DB onu oradan aldı ve itti. Miz üstlerine geldi ancak bir double shoulder block ve Miz yerde. Miz dışarıya çıktı ve pek mutlu değil . JoMo'da dışarıya çıktı ve Miz'i kovalıyor , içeri tekrar gerdiler ve ikiside Miz'i takip ediyor ve içeride JoMo Miz'i ayağından tuttu ve bir dropkick DB'den Miz'in yüzüne , Miz dışarıda . Lock up yapıyor DB ve JoMo ve JoMo bir headlobk bağladı ama Daniel kurtuldu . Karşılıklı kilitler var , DB bir kilit bağladı JoMo'ya bacakları ile ama JoMo ipleri tuttu ve dışarıdalar ama Miz kilidi bozdu ve JoMo'nun sırtını aprona vurdu ve DB'yi bariyerlere attı . JoMo'yu içeriye attı ve bir tekme yüzüne . Bir yumruk ve JoMo iplerde ve bacağı ile boğdu JoMo yu ve karşı köşeye attı ve üzerine koştu ancak JoMo çekildi ve iplerde bir kilit bağladı vama DB geldi ve bir dropkick , JoMo dışarıya düştü Miz içerde ve DB Miz'e Cattle Mutilation bağladı ve DB bıraktı ve Miz'in sırtına bir tekme , Seri tekmeler geliyor Miz'in göğüsüne ve gerildi bir tane daha ! Şimdir bir kilit bağladı Miz'in sol ayağına . Miz bir yumruk attı ve tekmelerle kurtulmaya çalışıyor . Karşılıklı tekmeler birbirlerine ve JoMo bir starship pain ile tuşu bozdu! JoMo bir kilit bağladı DB'nin ayağına! Ancak Miz gelip bozuyor ! Jomo kalktı ve bir tekme ile Miz'i dışarıya attı ve üzerine bir springboard corkscrew dive ile atladı ve Miz'e bir yumruk ve bariyerlerde Miz , JoMo üstüne koştu ancak Miz onu sırtının üstünden seyircilerin arasına attı ve Miz oraya geliyor ama JoMo'dan yumruklar . Miz tuttu ve JoMo'yu bariyerlere sertçe vurdurdu ve bir armbar bağladı Miz ama JoMo kurtuldu ve Miz'i seyirciler arasında yumruklıyor . Yukarıya doğru çıkarıyor ancak Miz , onun kafasını demirlere vurdurdu . Miz , demirleri kullanarak bir dragon sleeper bağladı ve DB geldi ama Miz onu tekme ile uzaklaştırdı ve bir kez daha geldi ve bir tekme daha ve kilidi bozdu DB'yi aldı ve kafasını demirlere vurdurdu . hala seyirciler arasındalar ve bir armbar bağladı DB ama Miz kurtuldu ve bir diz DB'ye JoMo geldi ve Miz'den bir tekme , ardından yüz üstü bariyerlere attı . DB'yi bariyerlere sertçe attı ve bariyerler kırıldı ! JoMo arkadan geldi ve Miz'i ışılandırmaya attı . DB'yi kaldırdı ve kafasını bariyerlere vurdurdu ve bir flying chuck JoMo'dan bariyerlere sekerek ! O sırada Miz geldi ve bir tekerlekli kutu attı JoMo'ya ve JoMo yerde ! Miz , DB'yi sırtına aldı ve kutuya attı ve kutuyu girişin oraya attı , kutu engele takıldı ve DB girişin oraya düşüyor ! Miz tekrar aldı ve JoMo'ya attı ama Jomo tekmesi ile engelledi ve kutudan sekip bir tekme Miz'e . Miz'i tuttu ve bir modified triangle lock ama DB kilidi bozdu . Miz , DB'yi bariyerlere attı tekrar , JoMo bir yumruk denedi ancak Miz tuttu ve bir SCF ! Üçüde yerde şu an ! Miz , DB'yi girişin oraya attı , Miz yumruk denedi ancak DB tuttu kolundan ama Miz izin vermedi SCF yapacakken , DB engelledi , ikiliden bir clothesline ve ikiside yerde ! JoMo , şu an tırmanıyor ve ikisinin de üzerine bir crossbody ile atladı ve üçüde yerde .JoMo , Miz'in ayağından tuttu ve Miz sürünüyor ve JoMo bir sharpshootera benzer kilit bağladı ancak AR geldi ! Onu aldı ve sertçe yere attı ama DB gelip AR'ı kameramana attı ve Miz'in üstüne giderken Miz'den bir tekme ! Miz DB'nin kafasından tuttu ama DB Lebell Lock bağlıyor ! Miz kurtulmaya çalışıyor ve acı çekiyor ve pes etti!

Kazanan ve hala USC : Daniel Bryan

DB yerde ve yavaş yavaş kalkıyor ve galibiyetini kutluyor . Kemerini kaldırıyor !

Miz yerde ve gayet üzgün . Legendary filminin DVD'ye çıktığı gösteriliyor ... Randy vs. Sheamus maçı sıradaki maç ve promosu gösteriliyor !

Randy Orton vs. Sheamus - Hell In A Cell For the WWE Championship

Kafes iniyor ve bu WWE'nin 20 . HIAC maçı olacak . İlk olarak Celtic Warrior Sheamus geliyor . Raw'da Randy'nin Jericho'yu Puntlamasını görüyoruz ve sessizliğin ardından WWE Şampiyonu Randy Orton geliyor. Randy ringe geliyor ve ikili karşılıklı bakışırken maç anonsları yapılıyor ve Randy anons edilirken iyi bir cheer alıyor , hakem kemeri alıyor ve ikisine bir şeyler söylüyor ve kemeri kaldırıyor .

Hakem kafesi kilitliyor şu an ve lock up yapıyor ikili , bir türlü üstünlük sağlayamadı ikili ve bıraktılar . Sheamus'tan darbeler geliyor Randy'e ama Randy karşılık verdi ve karşılıklı devam ediyor şu an . Randy'den bir tekme ve köşeye aldı karşıya atacakken Sheamus onu attı ama bir clothesline Randy'den ve yerdeki Sheamus'a bir tekme ve ardından bir tane karnına ve kafasını köşeye vurduracakken Sheamus ona vurdu ve kafasını köşeye vurdurdu . Irish Whip'e yolladı ama Randy'den bir clothesline ve ardından bir tane daha ve Sheamus ring dışında . Sheamus'un kafasını kafese vurduracakken Sheamus engelledi ve içeri girdi , şimdi Randy'de içerde , Sheamus bir tekme denedi ancak Randy tuttu ve Sheamus'u düşürdü . Bacağından tuttu ve karnına bir tekme ardından bir tane daha ve bir knee drop! Tuş deniyor ancak Sheamus kurtuldu . Sheamus apronda ve Sheamus geldi ama bir shoulder ve bir springboard shoulder block ve tuş deniypr ancak başarısız . Sheamus yatan Randy'i aprona aldı ve yumruk ile elbow darbeleri indirdi ve ikiside dışarıda . Randy'nin kafasını kafese sürttürecekken Randy tuttu ve bir elbow ardından yumruklar . Sheamus'u keafese Irish Whip ile atacakken Sheamus onu attı ve ardında Sheamus'tan bir clothesline ! Sheamus No DQ'dan yararlanacak ve demir merdiveni aldı attı ama Orton çekildi ve Orton'u tutacakken Orton onu tuttu ve kolunu ring demirine vurdurdu ve Randy kaldırdı ve kafese sırtını vurdurdu , tekrar kaldırdı ve bir kez daha ! Merdiveni aldı ve Sheamus'a sertçe vurdu ! Sheamus'u içeriye attı ve tuş deniyor ancak maç devam ediyor ! Bir stomp Orton'dan . Kaldırdı ve suplex için tuttu ama Sheamus izin vermedi ve diz darbesi Sheamus'tan ve front suplex ile iplere bıraktı ve Randy apronda . Sheamus iplerden sekti ve bir side shoulder block ve Randy dışarıda ! Sheamus kaldırdı ve içeriye attı , Sheamus tuş deniyor ama başarısız . Köşede yerde olan Orton'a seri ve sert stomplar vurdu Sheamus ! Kaldırdı ama Orton'dan yumruklar ama Sheamus , Orton'un karnına sert bir yumruk ile karşılık verdi . Sheamus kaldırdı ve bir diz darbesi ve bir kez daha tekrarladı ve son olarak bir tane daha . Orton dizlerinin üstünde ve bir elbow Orton'un ensesine ve tuş deniyor Sheamus ancak başarısız . Sheamus , köşe koruyucusunu çıkardı . Sheamus kaldırdı ve Orton'un kafasını köşeye vurduracakken Orton engelledi ve seri yumruklar ama Sheamus bir double axe handle ile engelledi . Sheamus ring dışına çıktı şimdi . Orton'da dışarıda şu an ve Orton'un kafasını kendisi ve kafes arasında sıkıştırdı ve kafasını kafese vurdurdu . Sheamus tekrar demir merdiveni aldı . Orton'u aldı ve bir front suplex ile merdivene attı Orton'u ! Sheamus içeriye attı ve tuş deniyor ancak Randy kurtuldu . Sheamus bir kilit bağladı ve Randy sesleri geliyor ve Orton kurtulmaya başladı ve elbowlar ama Sheamus onu düşürdü ve bir diz yerdeki Orton'a ve karnından yakaladı ve sıkıyor ancak Orton pes etmedi . Randy kalkmaya başladı ve Sheamus'un kafasına elbowlar ve bir back suplex Randy'den ! İkiside yerde ! İkiside kalkmaya başladı ve Randy köşede ve Sheamus üstüne koştu ancak Orton çekildi ve ardından Orton'dan bir dropkick ve ikiside yerde ! Karşılıklı yumruklar geliyor ve Orton üstünlüğü alırken Sheamus'tan sert bir yumruk ve Sheamus Oklahoma Slam için tuttu ancak Orton kurtuldu ve clotheslinelar ardından Sheamus yumruk denedi olmadı ve bir powerslam Randy'den ! Randy köşeye aldı Sheamus'u ve köşeye attı ve üstüne koştu ama Sheamus'tan elbow . Orton birden belly to belly yaptı ve tuş denedi ancak başarısız . Sheamus'u iplere atarken Sheamus onu attı ve eğildi Sheamus ama Orton'dan bir tekme . Orton üzerine koştu ama Sheamus Irish Curse için tuttu ama Orton elbowlarla kurtuldu ve bir backbreaker ve RKO tauntuna başladı ancak Sheamus izin vermedi ve bir diz tam Orton'un karnına ! İkiside yerde ve Sheamus demir merdiveni içeriye koydu , Orton'a yakınlaştırdı . Sheamus geldi ama Orton'dan yumruklar ama yine sert bir yumruk Sheamus'tan. Orton'u aldı ve oklahoma slam ile merdivene atacakken Orton izin vermedi ve Sheamus üstüne koştu Orton epğildi ve bir powerslam Orton'dan Sheamus'a tam merdivenin üstüne ! Orton tuş deniyor ancak Sheamus kurtuldu ! RKO sesleri geliyor seyircilerden , Sheamus apronda ve Orton etrafına baktı ve Sheamus'u tuttu ancak Sheamus spike DDT'ye izin vermedi ve Orton'u iplere aldı ama bir hotshot Orton'dan . Orton dışarıda ve Sheamus'u yatarken aprona çekti ve yere doğru bir spike DDT ve ikiside yerde ! İkiside kalktı ve Orton RKO denedi ancak Sheamus izin vermedi ve Orton'u köşe itti ve Orton yerde . Sheamus , Orton'u içeriye attı ve merdivenlere çıktı Orton ile , Irish Curse için tuttu ve yaptıda ! Orton acı içinde ve Sheamus , Randy'i ayağı ile itti ve merdiveni kenara aldı ve Brogue Kick için bekliyor ! Ardından bir brogue kick ! Tuşa gidiyor ancak Orton kurtuldu ! Sheamus inanamıyor ! Sheamus , bir sandaşye aşdo ve Orton'a hızlıca vuruyor ve tuş deniyor ancak şampiyon yine kurtuldu ! Sheamus , tekrar sandalyeyi aldı ve yere vuruyor . Bekliyor şu an ve Orton kalktı yüzünü döndü ancak Orton çekildi ve bir RKO ama Sheamus yuvarlanarak kendini ring dışına attı ve Orton üzgün ! Orton dışarıya çıktı ve seyircilere bakıyor ve Punt mı gelecek ? Orton gerildi ve bekliyor ! Geldi ancak çekildi ve bir brogue kick Sheamus'tan ! İkiside yerde şu an ! Sheamus içeriye aldı ve tuş deniyor ama Orton yine kurtuldu ve Sheamus çıldırdı ve yerlere vuruyor . Ardından göğüsüne vurarak tauntunu yaptı ve merdiveni ortaya çekti ve Orton'u merdivenlere çekti ve kaldırdı ve celtic cross deneyecekken Orton izin vermedi ve Sheamus yerde ! Sheamus tekrar tuttu ama Orton ellerini itti Sheamus'un ve bir RKO ardından tuş !

Kazanan ve hala WWE Şampiyonu : Randy Orton

Randy oldukça seviniyor ve kemerini alıp galibiyetini kutluyor ! Köşeye çıktı ve kemerini kaldırdı ! Maçtan görüntüler görüyoruz ve Orton kemerini kaldırıyor ve kafesin tepesine bakıyor ve dışarıya çıkıyor ve kemerini beline takıyor ve yukarıya bakıyor , tırmanmaya başlıyor ! Ve kafesin üstünde kutluyor galibiyetini !

En sonunda iniyor ve gidiyor ... Bragging Rights'ın promosunu görüyoruz .

Josh Matthews Randy'i kutlar ve NXT season 3 divaları var . Kailtyn'e ne kadar heyecanlı olduğunu sorar.

Kaitlyn : Bence , ben hepimiz için konuşabilirim ...

O sırada Nexus gelir .

Slater : 6 kişisiniz ve bu geceden sonra Nexus'ta 6 kiş olacak

Wade Barrett : Havadaki şeyi hissedebiliyorum Barrett .

Matthews : Saygısızlık etmek sitemem ancak çoğu insan bu gece havanın Nexus'un sonu olduğunu söylüyor . John Cena seni yenerse Nexus bitecek ve GM 'nin dediğini duydun , Nexus'tan birisi gelirse Cena otomatik olarak kazanacak.

Wade Barrett : Bunu sevmiyorum ve eşit bulmuyorum ancak GM'in ne dediğini biliyorum . Herkes benim Cena'yı yenecek kadar iyi olduğunu biliyor ve onu yendikten sonra ona bir hediyemiz olacak . Göster ona Tarver .

Bir Nexus kol bandı gösterir .

Wade Barrett : Şu an Cena bize karşı ancak bu geceden sonra size söz veriyorum bu geceden sonra Nexus olacak .

Ricardo anons edilir ve ADR ringe gelir ! Güreş kıyafetleri yok , klasik giysileri var .

ADR : Benim adım , benim adım Alberto Del Rio ama siz bunu zaten biliyorsunuz . Bu gece , bu gece benim WWE PPV debutum ! Ve özel bir şey yapmak istiyorum , biliyorsunuz benim gibi bir adam şansı için günler sayar ve şu an buradayım ve size yardım etmeye çalışıyorum , siz bana teşekkür etmelisiniz . Çünkü ilk olarak o küçük chivava Rey Mysterio'yu yendim . Bakın , bakın !

İşte orada ! Küçük bir bebek gibi ağlıyordu . Christian'ı da yendim ve sıradaki kim ? Bir sonraki kim , kim benimle yüzleşecek . Hadi ama , hadi ama . Burasının Teksas olduğunu sanıyordum ve her şeyin dah büyük olduğunu sanıyordum . Her birinizi satın alabilirim . Param var ! (Birisinin adını veriyor ) ondan daha zenginim . Ve ben Tony Romo'dan daha yakışıklıyım ! Siz insanlar , siz Amerikalılar , herkesten iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz . Size bir şey söyleyeyim , herkesten iyisiniz ama ben sizden iyiyim ve bu yüzden herhangi biriniz ...

O sırada Metalingus çalır ve Rated R Superstar Edge gelir . Kendisi yeni SD'ye draft oldu .

Edge : Hayır Alberto , burada Rey'i veya Christian'ı savunmak için burada değilim , burada olmak için sadece bir nedenim var . Aptallık . Şimdi sana haberlerim var , senin bazı çok aptal yanların var . SD'de gelip bir köpeği Rey gibi giydirdin bu aptalcaydı , o atkı bir battaniye gibi ! Bu aptallık!

ADR : Hey , hey hey , ne söylemeye çalışıyorsun ? Sözcüklerini çok dikkatli seç .

Edge : Çok çok dikkatli mi? Tamam . (İspanyolca bir şey der )

ADR : ADR bir aptal değil . ADR senin canını yakacak adamdır .

Edge : O göz kırpma oldukça rahatsız edici ama aptalca ve bu adamın oluşu oldukça aptalca .

Ricardo geri çekilir ve ringden çıkar tam ikili dövüşmek için hazırlanırken Swagger gelir .

Swagger : Bekleyin , bekleyin , bekleyin . Ne aptalca biliyormusunuz ? Bir all american bu gece güreşmezken bir Kanadalı ve Meksikalının WWE riginde güreşmesi ve Edge sen benim kişisel maskotuma spear yaptın ve o bir kartal değildi . Onun içinde bir insan vardı . Bu hastane parasını sen ödeyeceksin !

Edge : Bir dakika Swagger tam orada dur ! Tamam ödeyeceğim ancak senin ve ADR'ninkileride ödeyeceğim .

Edge mikrofonu Swagger'a vurur ama ADR arkadan gelip Edge'e saldırır ve Swagger Edge'e vurmaya başlar . Kaldırıp bir gutbuster yapar ama Raw GM mesaj atar!

Cole : Dikkatinizi alabilirmiyim ? Raw GM'den bir mesaj aldım ve bu geliştirilmiş yeni bir laptop . Ve açıklıyorum , Edge , Edge , Edge yarın gece Raw'da sen bana canlı bir özür yapacaksın ve aynı zamanda maçın olacak ve bir hakem getirin çünkü Swagger ile şu an güreşeceksin .

Swagger bu habere sevinir ve hakem gelir .

Edge vs. Jack Swagger

Swagger hemen saldırdı yumruklarlar ve Edge'in t-shirtünü çıkarıp ona attı ve stomp darbeleri ardından taunt yaptı ve Edge'i iplere atacakken Edge onu attı ve bir toe drop ile yere düşürdü . Edge'den bir elbow , Swagger'ın sırtına , Swagger köşede ve bir yumruk Edge'den . Karşı köşeye atacakken Swagger onu attı ve Edge yerde . Swagger , Edge'in karnına bir tekme attı ve karnına bastırıyor ve tekrar yaptı . Edge'i kaldırdı ve bir yumruk Edge'in kafasına . Swagger kaldırdı ama Edge'den yumruklar Swagger'ın karnına , Edge iplerden sekti ama Swagger tuttu ve bir gutbuster ve tuş deniyor ancak Edge kurtuldu . Swagger , Edge'i köşeye çekti ve bir tokat ve Edge karşılık verdi ve bir tornado DDT yapacakken Swagger kurtuldu . Edge clothesline denedi ancak Swagger sıyrıldı ve bir clothesline Edge'in sırtına ve tuş deniyor ancak başarısız . Swagger , Edge'i karnından sıkıyor yerde ama Edge pes etmedi . Elbow darbeleri ile kurtuldu Edge ve Swagger iplerdeki Edge'e koştu ancak bir flaphack Edge'den ve Swagger iplerde . Edge karşı iplerden koştu ve Swagger'ın üstüne atladı ancak Swagger çekildi ve Edge acı içinde , Swagger tuş deniyor ancak yine başarısız . Edge apronda Swagger dışarı çıktı ve bir yumruk ve Swagger , Edge'i dışarı almaya çalıştı ancak Edge iplere tutundu ve elbowlar ile kurtuldu Big boot denedi ancak Swagger tuttu ve Edge'i iplerin arasına koyarak bir abdominal stretch uyguladı hakem sayıyor ve Swagger bıraktı . Edge içeriye düştü ve Swagger apronda tauntunu yapıyor ve içeriye girdi ancak bir big boot Edge'den . İkiside yerde ve hakem saymaya başladı ve kalktılar Edge'den yumruklar , bir clothesline ve bir half nelson crusher ! Edge tuş deniyor ancak Swagger kurtuldu . Edge kalktı ama Swagger ayaktan tuttu ve ankle lock deneyecekken Edge izin vermedi ve ayağı ile itti ve bir tekme ve Edgecution deneyecekken Swagger izin vermedi ancak bir Edge'OMatic ve ama Swagger devamında gelen tuşdan kurtuldu . Swagger bir ankle lock bağladı ancak Edge kurtuldu ve ikiside yerde hakem sayıyor . Swagger , Edge'in üstüne koştu ancak Edge onu üstünden attı . Swagger aprona çıkacakken Edge spear yapacaktı ve Swagger çıkmadı ve Swagger Edge'i çekti ve ankle lock bağladı ancak Edge kurtuldu ve demir merdivenlere attı Swagger'ı . Swagger'ı içeriye yolladı ve Edge köşeye çıkıyor ancak Swagger geldi , Edge yumruklar attı ve bir headbutt ardından çok güzel bir missile dropkick Edge'den ve tuş deniyor ancak başarısız . Edge'den bir yumruk ve Swagger köşede , Edge onu karşı köşeye atacakken Swagger onu atıyor ve Edge ring dışında bir kameramana çarpıyor ve kameraman yerde hehe Swagger , Edge'e uzandı ancak Edge tuttu ve Swagger'ın kolunu demire çarptırdı ana Swagger geldi ve bir top rope belly to belly suplex yaptı ve tuşa gidiyor ancak tuş gelmedi ! Swagger'ın ağzı kanıyor bu arada ... Swagger kaldırdı ve bir back suplex ve kalktı köşede ve bir corner slingshot splash denedi ancak Edge kalktı ve Swagger'ın karnına bir tekme . Edge'den bir tekme ve Edgecution ! Swagger yerde ve Edge kalktı gözlerini açtı ve spear tauntunu yapıyor . Edge koştu ama Swagger tuttu ve bir gutwrench powerbomb ve tuşa gidiyor ancak Edge kurtuldu ve Swagger şaşkın , Edge'in ayağını tuttu ve Edge enzuigiri denedi ancak Swagger sıyrıldı ve Edge yerde . Swagger bir ankle lock bağladı ve Edge kurtuldu ve iplerden sekti ve spear ! Tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor !

Kazanan : The Rated R Superstar Edge !

Edge galibiyetini kutluyor ve Don't Try This reklamı ... Nexus arkada ...

Gabriel : Plan hakkında emin değilim ...

Otunga : Sakinleş , Wade'e güveniyorum ve kesin olalım , bu plan zor ve bu işe yaracak DQ olmayacağız . Güveniyorsunuz değil mi ? Dostum hadi ama ... Tamam yolda anlatırım ...

Sıradaki maç Cena vs. Wade Barrett

John Cena vs. Wade Barrett - Cena kazanırsa Nexus biter , Wade Barrett kazanırsa Cena Nexus'a katılır .

İlk olarak ringe Nexus lider Wade Barett geliyor . Eğer Barrett kazanırsa , Cena Nexus'a katılacak ancak Cena kazanırsa Nexus sonsuza kadar dağılacak . Şimdi de mor t-shirtü ile John Cena geliyor . Cena ringe geliyor ve t-shirtünü atıyor zil çalıyor ve maç başlıyor . Lock up ve Wade sideheadlock bağladı ama Cena kolu tuttu ve yere aldı ve bir tuş deniyor ancak başarısız . Tekrar lock up ve Cena arkadan yakaladı ve bir side slam ve tuş deniyor ancak başarısız . İkili köşedeler ve Cena diye bağırıyorlar . Tekrar lock up ve Wade , side headlock ile aldı ve bir armlock ama Cena takle ile kurtuldu , Irish whip' e attı bir duck , bir leapgrog ardından bir hiptoss ve birde dropkick Cena'dan . Cena tuş deniyor ancak Wade hemen kurtuldu . Wade'den bir tekme ve Cena'nın kafasına bir tekme ve üstüne çıktı yumrukluyor hakem ayırdı ancak Wade yine yaptı ve bıraktı ancak Cena atladı ve Wade'i yumrukluyor ve köşedeki Wade'e seri yumruklar atmaya başladı . Wade köşede ve Cena AA için aldı ama Nexus geldi ve Cena onlara bakarken Wade onu itti ve Cena dışarıda . Wade , Nexus'a kızıyor ve gitmelerini istiyor . Wade , Cena'yı bariyerlere sertçe attı ve Cena yerde . Wade , Cena'yı içeriye attı ve tuş deniyor ancak Cena kurtuldu . Wade kaldırdı ve yumruklar atıyor bir boksör gibi ve tuş deniyor ancak Cena kurtuldu . Bir yumruk Wade'den ve Cena'yı köşeye attı ardından tuttu ve bir backbreaker ve tuşa gidiyor ancak başarısız . Wade tuttu ve Cena'yı çekti , köşeye çıktı bir elbow drop ! Tuş deniyor ancak Cena kurtuldu ! Cena'ya bir yumruk ve tekmeliyor köşede . Wade'den yine bir tekme ve devam ediyor ... Cena kalkıyor ve Wade bir yumruk denedi Cena sıyrıldı ve seri yumruklar köşeye attı ve üstüne koştuu ancak Wade sıyrıldı ve bir neckbreaker ! Tuşa gidiyor ancak Cena kurtuldu . Wade bir surfboard stretch bağladı ve lets go Cena sesleri ve Let's go Barrett sesleri geliyor . Cena kalkmaya başladı ama Wade'den bir diz , Cena'nın sırtına . Wade tuttu ve Cena'yı yüz üstü iplere attı ve Cena sekti bir diz Cena'nın sırtına ve yine surfboard stretch bağladı Barrett . Cena kalkmaya başladı ve bir elbow ve yumruk ardından Irish Whip'e yollayacakken Wade onu yolladı ve Cena bir yumruktan sıyrıldı ve iki tane shoulder block ardından bir spin-out powerbomb ve ardında five knuckle shuffle yapıyor ve Nexus ringi sardı , Big Show geliyor ve superstarlar geliyor ve Nexus'u dağıtıyor . Cena onları izliyor ... Cena'yı destekliyorlar . Hakemler onları oradan götürüyor ve Cena 1'e 1 işareti yapıyor ve Wade yumruk denedi ancak Cena tuttu STF yapacakken Wade izin vermedi . Cena yumruk denedi Wade sıyrıldı ve bir back kick ardından pump handle drop ve tuşa gidiyor ancak Cena kurtuldu . Wade Wasteland için kaldırdı ancak Cena kurtuldu ve bir gutwrench suplex yapıp tuşa gidiyor ancak Barrett tekrar kurtuldu ! Cena AA için bekledi sırtlardı ama Wade'den bir elbow ve ardından double underhook suplex ve tuş deniyor ancak Cena kurtuldu ! Cena köşede Wade üstüne geldi ancak Cena'dan bir tekme ve Wade'in üstüne koştu ancak Wade'den bir spinning side slam
tuşa gidiyor ancak başarısız , Striker çok doğru bir şey söyledi . Lets go Cena sesleri kız ve çocuklardan ve Lets Go Barrett sesleri erkeklerden geliyor dedi :alkış: Wade Cena'yı köşeye çekti ve Wade yine köşeye çıktı ve elbow drop yapacakken Cena oradan çekildi ! İkiside yerde ... Cena köşeye çıkıyor ama Wade ona karşılık verdi ve köşeye çıktı superplex denedi ancak Cena izin vermedi ve Wade'i headbuttlar ile düşürdü , Cena'dan bir leg drop Wade'in kafasına ve tuş deniyor ancak Wade kurtuldu ! İkiside yerde şu an ... Cena , AA için tuttu ama Wade kurtuldu ve Wasteland yapıyor ve tuşa gidiyor ancak Cena kurtuldu . Wade şaşkın ! Wade , Cena'yı kaldırırken Cena AA için aldı ve yapıyor tuşa gidiyor ancak Wade kurtuldu ! İkiside yerde ... Wade yumruk denedi ancak Cena STF'i bağladı . Wade iplere gidiyor ama oradan birisi girmeye çalışıyor (Micheal McGillicutty) ve Cena kilidi bırakıp ona bakıyor ve birisi gelip ona vuruyor ( Husky Harris )ve Wade tuş deniyor ve tuş !

Kazanan : Wade Barrett

Böylelikle Cena Nexus'a katılacak ve Nexus devam ediyor . Nexus gelip Wade'i kutluyor ve sırtlarına aldılar . Nexus galibiyeti hep beraber kutluyor , Wade'i sırtlarına aldılar rampada ve Cena gayet üzgün ...

Nexus gider ve Cena ring içindedir gayet üzgün . Maçın son anlarından yine bir tekrar ... Cena üzgün bir şekilde ringden ayrıldı ve gidiyor ... Miz'in oynadığı bir reklam gösterilir ...

Matthews mor ve siyah bir yerden yürüyor ve arkasından URN ile Bearer geliyor , yaklaşıyor ....

Matthews : Paul Bearer 6 yıl sonra döndünüz , neden şimdi?

Bearer : Benim oğlum Kane tek iyi plan onda sanıyor ancak değil , ben 6 yıl boyunca bu planı tasarladım . Doğru zamanı bekledim ve Kane ,belkide şeytanın en iyi yardımcısı ama asla yok etmenin babasının , favori oğlu olamayacak...

WWE'nin make a wish ile ilgili bir videosu geçiyor ...

Natalya vs. Michelle McCool w/Layla - Unified Divas Championship

İlk olarak Michelle ve Layla geldi ardından ise Natalya ...

Natalya arkadan yakaladı ve bir headlock ve arkadan tutmalar karşılıklı ve Michelle iplere tutundu ve bıraktırdı , Michelle dışarıya çıktı ve Natalya gelip onu kovaladı , Layla önüne çıktı ve McCool'dan Natalya'ya bir clothesline ve ardından bariyere attı Natalya'yı . İçeriye attı ve diz darbeleri Michelle'den iplere tutunarak ve bir kilit bağladı Michelle . Natalya kurtulmaya çalışıyor ve kalktı ve köşeye vurdu McCool'u ve bir roll up ancak Michelle kurtuldu ve tekrar aynı kilidi bağladı . Michelle iplere tutundu bıraktı ve european uppercutlar , ardından Natalya'yı Irish Whip'e atacakken Natalya onu attı ve bir back body drop ve ardından clotheslinelar ve Layla aprona çıktı ama Natalya ona aşağıda kal dedi . Bir discus clothesline Michelle'e ve tuş deniyor ancak Layla geldi ve Natalya onu aldı ve Michelle bir tekme atacakken Natalya çekildi ve Layla yerde . Michelle şaşkın bakarken Natalya roll up yaptı ve hagkem Layla'ya baktı bir süre ve sayıyor ancak Michelle kurtuldu ve Michelle'den bir belly to belly ve elini koydu ancak tuş gelmedi . Michelle tuttu ve faith breaker yapacaktı ama Natalya izin vermedi ve sharpshooter bağladı ancak Michelle bunu heel hooka çevirdi ama Natalya tekrar bunu sharpshooter yapıyor ! Michelle pes edecekken Layla içeriye ayakkabı attı ve hakem DQ verdi !

Kazanan by DQ : Natalya

Ancak kemerler el değiştirmiyor ve Natalya , Layla'ya sharpshooter yapacakken McCool geldi ve LayCool oradan ayrılıyor ! Natalya şaşkın ve kızgın ...

Şimdi , Undertaker vs. Kane maçı var sırada ve WHC ortada , ve maçın promosu .

Undertaker w/ Paul Bearer vs. Kane for the WHC - HIAC match

İlk olarak ringe WHC Kane gelir ! Ardından Bearer ile beraber Taker gelir ... Kane birden saldırır ve seri yumruklar atar ve kafesin dışındalar ve Kane yumruklara devam ediyor ve Taker'ın kafesini vurdurdu ve kafesin içine attı ve kafasını vurdurdu Taker'ın . Bir sandalye alıp Taker'ın üstüne koştu ancak Taker'dan bir big boot ardından tutut kafese attı ve Taker sandalye ile vurdu ve kafesini merdivenlere vurdurdu . İçeriye attı bu arada zil çaldı ve kafes kilitlendi ve köşedeki Kane'e iki double body splash ardından Snake Eyes yapıyor kaldırıp , bir big boot ve bir leg drop ve tuş deniyor ancak Kane kurtuldu . Taker , chokeslam için tuttu ancak Kane kurtuldu ve sandalyeyi aldı ve Taker'ın karnına ardından sırtına ! Taker'ı kaldırdı ve köşede seri shoulder thrustlar ve yumruklar ardından gerildi ve tam Taker'ın üzerine atladı ve stomp darbeleri vuruyor Taker'a ve Taker'ı ayağı ile dışarıya itti ve dışarıya çıktı ancak Taker'dan yumruklar . Kafasını , merdivene vurdurdu Kane'in . Merdivende çekti ve bir tekme ! ardından koluna bir tekme . Kane'i tuttu ve kafese sırtı gelecek şekilde attı . Kane'i , merdivenlere atacakken , Kane onu attı ve Taker yerde . Kane'den stomp darbeleri ve sandalyeyi aldı Kane . Taker'ın bacağına vurdu ardında tam Taker'a ve bacağına çalışıyor . Taker'ı içeriye aldı ve bacağını tuttu ve köşede sıkıştıracakken Taker izin vermedi ama Kane'den bir yumruk ve Taker'ı yumrukladı ve ayağını merdivenle , demir arasına sıkışyırdı ve bir tekme ve Taker acı çekiyor . Dışarıdalar ve Kane'den bir kaç yumruk ve içeriye attı ve Taker köşede , Undertaker sesleri geliyor , Kane'den stomplar geliyor ... Taker'ın bacağını aldı ve aprona vurdu ve yumruklar Taker'ın yüzüne . Taker'ın üzerine koştu ancak Taker çekildi ve Kane kafeste kaldı ve Taker'dan yumruklar geliyor . Kane'i içeriye attı ve aprona çekti ve bir big boot ! Aprona çıktı ve bir leg drop apronda Taker'dan . İkiside içeride ve Kane'den bir low dropkick Taker'ın bacaklarına ve Taker yerde . Bacağından sorun yaşıyor ve Kane'den Taker'ın yüzüne bir tekme ve bacaklarına bir kilit bağladı ve Taker kurtulmaya çalışıyor , henüz kurtulamadı , Bearer onları kafes dışından izliyor ve Kane , Taker'ın bacağını yine yere vurdu . Taker'dan yumruklar geliyor ve Kane karşılık verdi elbow darbeleri ile ve Taker seri elbow darbeleri ile en sonunda kurtuldu ve yumruklar geliyor Taker'dan ve ikiside yerde . Yerde yumruklaşıyorlar adeta ve Kane kalktı ve bir tekme ardından bir tane daha vebir tokat ve bir yumruk ancak Taker karşılık verdi ve karşılıklı olmaya başladı . Kane üstünlüğü aldı ve Irish Whip'e attı ancak Taker sıyrıldı ve bir flying clothesline ! Taker iplerde bekliyor ve kolundan tuttu ve old school mu yapacak? Köşeye çıktı ancak Kane'den bir darbe ve Taker çok kötü düştü köşeye ... Kane köşeye çıktı ancak Taker bir yumruk ile kurtuldu ama pek etkili olmadı ve Kane tekrar bir yumruk attı ve yumruklara devam etti ve köşeye çıktı , superplex yapıyor ve ikiside yerde . Kalktı ve köşeye çıkıyor Kane . Bir flying clothesline ve tuşa gidiyor ancak hells gate yaptı Taker , Kane iplere yetişmeye çalışıyor ancak rope break yok . Kane, ring dışına çıktı ve kurtuldu . İkiside yerde ve içeriye girdi Kane ve Taker kalktı ve bir double big boot ve ikiside yerde ! Yerde yumruklaşmaya devam ediyorlar , karşılıklı geliyor ve Taker üstünlüğü aldı ancak sert bir yumruk Kane'den ve Irish Whip'e yolayıp eğildi ancak Taker'dan bir DDT ve tuş deniyor ancak başarısız .

Taker chokeslam için bekledi ve chokeslam ! Tuşa gidiyor ancak başarısız . Bearer buna çok üzülüyor . Taker , Last Ride için tuttu ancak Kane kurtuldu ve bir chokeslam ! Kane tuşa gidiyor ancak Taker kurtuldu .... İkiside kalktı ve Taker gayet yorgun ve bir corner clothesline Kane'den ve bir tane daha ve bir kez daha ! Ardından yumruklar vuruyor ve üstüne çıktı ve yumrukluyor ama Taker tuttu ve Last Ride ! Tuş deniyor ancak Kane yine kurtuldu . İkiside yerde ve kalkıyorlar ... Taker , tombstone için tuttu ancak Kane tuttu bu sefer ve Tombstone piledriver ve tuşa gidiyor ancak başarısız ! Kane şaşkın ve hakeme itiraz ediyor ve bir yumruk hakeme . Yerlerdi dövüyor Kane ve dışarıdaki hakemler , kafesi açıp yeni hakem getiriyorlar ...Bearer'da içeri girdi ve Taker içeride yerde ve Kane onu kovalıyor . Bearer zor kaçıyor ve korkuyor . Kane gelmemeliydin , gömülü kalmalıydın diyor . Ancak o sırada Taker birden kalktı ve chokeslam ! Bearer'a baktı ve RIP tauntunu yapıyor ve şimşek çaktı ve etraf laciverleşti

Ancak URN'yi Taker'a doğru tuttu Bearer ve Taker düştü ve Bearer gülüyor . İkisinede bakıyor ve URN'yi Kane'e veriyor ve ikiside şaşkın . Taker'ın yüzüne vuruyor ve Kane chokeslam için bekliyor ve tuttu ve chokeslam ! Tuş deniyor ve tuş !

Kazanan ve hala WHC : Kane

Kane ve Bearer galibiyeti kutlar ve bu ihanet unutulmaz , Kane çıktı ve Bearer onunla geliyor . Kane , ringe bakar ve şov burada bitiyor ...

Hell In A Cell 2010
1 sayfadaki 1 sayfası