ProWrestling TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ProWrestling TR

Türkiye'nin Güreş Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

6 Eylül 2011 NXT

3 posters
YazarMesaj
Captain Charisma
Low Card
Low Card
Captain Charisma

6 Eylül 2011 NXT Empty
MesajKonu: 6 Eylül 2011 NXT   6 Eylül 2011 NXT Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 11:47 am

WWE'nin açılış videosu ve 2 hafta önce olan Young'un Striker'ı çıkışını görürüz . Ardından NXT girişi ve arenadayız ! Ringe Darren Young geliyor !

Darren : Sanıyorum bu bayanlar ve baylar NXT Redemption'a hoşgeldiniz ,demem gereken ana ancak ben burada Redemption hakkında konuşmayacağım , burada NXT'nin bittiğini konuşacağım . Ben kazandım bitti , ben bu ringdeki en iyisiyim . Görüyorsunuz , Striker burada yok ve aptal challengelar yok ve onu yakın zamanda göremeyeceksiniz . Buarada asıl olma nedenim size teşekkür etmek değil Mr. Regal . Geçen hafta gelip Striker'ı kurtarmasınız onu çok fena yapacaktım ama yapsaydım uzaklaştırılır hatta kovulurdum o yüzden teşekkürler .

Regal : Darren , Darren Darren . Darren , inanıyorumki WWE'de harika bir geleceğin olacak ancak sana bir sorum var . Seni insanları döverken görüyorum ve bu WWE'de olmamalı ve buna izin vermem.

Darren : Bir dakika sende kimsin ? Seni bu ringe çağırdım ve elimi uzattım . Ben bu şirketin geleceğiyim ancak sen benim ışığımı alıyorsun bu benim ışığım .

Regal : Işığına ihtiyacım yok , bu insanlar kim olduğumu biliyor değil mi? Ben güzel saç ve harika giysilerle bir İngilizim ve bu ringde ve dışarıda bildiğin herkesden daha çok suç işledim ve bunun hakkında bir ipucun bile yok .

Darren : Tamam o zaman ME'de 1 vs 1 olsun ve ne kadar bildiğimi sana göstereyim .

Regal : Eğer yapılacak buysa tamam . Bunu kendim için yapmayacağım , Striker ve herkes için yapıyorum . Bir ders alman gerek , bunu senin için yapıyorum .

Darren kabul eder ve ringden ayrılır .

Sıradaki maç AJ Lee & Titus O'Neil vs. Maxine & Derrick Bateman ama ondan önce Inside Out reklamı .

AJ Lee & Titus O'Neil vs. Maxine & Derrick Bateman

AJ , Titus ve Horny birlikte geliyorlar ! 2 hafta önceki AJ vs. Maxine maçında Bateman'ın Horny'i itmesi ve Maxine'nin kazanmasını görürüz . Ardından Titus geliyor . Şimdi sevgililer Bateman ve Maxine geliyor ! Titus ve Derrick başladı ve köşede yakaladı Titus ama Bateman iplere gitti ! Lock up ve arkadan tuttu Derrick ama bir elbow Titus'tan ardından bir european uppercut ve bir body slam ! Bir elbow drop yaptı ve bir stomp ! Derrick'i kaldırdı ve köşeye sertçe attı ! Sert bir chop köşede ve bir tane daha ! Karşı köşeye sertçe attı ve bir powerslam ve tuş deniyor ancak hemen kurtuldu Bateman ve köşeye kaçtı ve Maxine'ye tag verdi tam o sırada Titus atladı ve hakem ayırdı . AJ'e tag verdi ve yumruklar AJ'den , Irish Whip'e attı eğildi ama Maxine'den bir tekme ve Maxine üzerine koştu ancak bir spinning kick ve ardından bir discus forearm ve kaldırırken Maxine bir jawbreaker yaptı ve suplex için tuttu ama AJ sıyrıldı ve bir tekme bacağa ardından bir dropkick yerde ve AJ tuş denedi ama başarısız Maxine köşeye attı AJ'i ama AJ ayakları ile köşede engelledi ve köşeye çıktı ancak bir big boot Maxine'den ardından başarısız bir tuş denemesi ve Maxine bir chinlock yapıyor . AJ kalktı ve elbowlar geliyor ve iplerden sekti ama bir atomic drop AJ'e ve ardıdnan yere attı Maxine ! Tuş deniyor ancak başarısız . Bir snapmare ve bir front chinlock ve bıraktı Maxine ve tuş denedi ancak olmadı kaldırdı bir yumruk ve tekme . AJ iplerde ve Maxine üstüne atladı ancak AJ çekildi ve tage gidiyorlar . Tagi verdi ikiside ve bir shoulder block bir yumruk Titus'tan yumruktan sıyrıldı ve süper bir clothesline ve taunt yapıyor kaldırdı ve kafasını yere vurdu ve tuşa gidiyor ancak AJ geldi ve Maxine onu attı ve bir roll up denedi Bateman ancak kurtuldu Titus ve bir Titus Smash ve tuş !

Kazanan : AJ Lee & Titus O'Neil

Üçlü galibiyeti kutluyorlar ... ME'nin reklamı ve NOC'deki maçın promosu ... HHH vs. Punk maçınında promosunu görüyoruz .

Bateman ve Maxine arka alanda .

Maxine : Beni dinlemeliydin sana bütün gün söyledim .

Derrick : Dinle olmadı eğer AJ'i tuş etsen kazanırdık .

Maxine : Bu AJ ile aalkalı değil sen tuş oldun.

Derrick : Oh ben tuş oldum belkide dansı yapmasan daha iyi kavga ederdim .

Maxine : Sabah saçını bu kadar düzeltmesen belkide kazanırdık .

Derrick : Bu doğal .

Maxine : Hayır , asıl bu doğal .

Derrick : Biliyorum .

Maxine : Neyse kavga edemeyiz ve aramız açılmamalı ve Horny'e bakmalı ve onu AJ'den ayırmalıyız . Sen ve ben en yükseğe çıkacağız !

Öpüşürler ... Ardından yorumlar ME hakkında ve Randy Orton : Evolution of a Predator tanıtımı ... Did You Know ve Cenation hakkında .

Ve Tyson Kidd ringe geliyor .

Tyson : Bir kaç haftadır , birileri benimle uğraşıyor . Akıl oyunları oynuyor , odamla oynuyor ve trona japon alfabesini koyuyor ve bunun kim olduğunu biliyoruz . Yoshi , Yoshi neredeysen gel . Yoshi bu senin sorunun , sana nereden geldiğimi söyliyim ben Hart hanedanlığından geliyorum ! En iyi tarafından çalıştırıldım bu yüzden bu beni herkesten daha iyi yapar ve biliyorum ki ben o zıplayan kaybeden Yoshi'den iyiyim . Yoshi bacağını sakatlamakla yeni başladım ve ne olduğum hakkında bir fikrin bile yok ve beni korkut o japon karakterlerinle !

O sırada titantronda japon harfleri görülür ve Yoshi gelir ama o da ne , tipi değişmiş . Maskesi var ! 3. maskelide geldi ve maskesini çıkardı ve yarısı boyalı ve saçının bir kısmı kırmızı .

Yoshi Tatsu vs. Tyson Kidd

Zil çaldı ve ikili birbirine bakıyor ve yumruklar Tyson'dan ve kafayı kenara vuracakken Yoshi engelledi ve Choplar köşede ardından devam ediyor ayakta choplara ve tuş deniyor ancak başarısız . Yoshi karşı köşeye attı ve üstüne atladı ancak Tyson çekildi ve tekmeler geliyor ardıdnan yumruklar ve hakemler bıraktırdı ama Yoshi'den bir yumruk ve snapmare ile yere aldı ve bir tekme ardından başarısız bir tuş denemesi . Tyson'u front suplex ile iplere koydu ve tekmeler atıyor ve Tyson dışarıya attı kendini ve reklamlar ... WWE Network reklamı ... Yoshi iplere attı ve Tyson sıyrıldı ve roll up denedi ama Yoshi iplere tutundu ve onu ayaklarından tutup attı ama iplere tutundu Tyson ve bir dropkick Yoshi'den Tyson dışarıda . Yoshi bir baseball slide denedi ama onu çekti Tyson ve bariyerlere vurdu ve ikiside yerde . Bir tekme ve ardından içeriye attı ve tuş denedi ancak olmadı ve bir tekme karnına . Irish Whip'e attı ve bir back elbow ve bir tuş denemesi ancak olmadı . Bir headlock yerde ve Yoshi kalktı ve elbowlar geldi ama Tyson'dan bir tekme ve neckbreaker ve ardından başarısız bir tuş denemesi ve dizi ile iplerde boğdu Tyson . Kaldırdı ve bir snap suplex ardından başarısız bir tuş denemesi ve bir headlock yerde , bıraktı ve iplere koydu ve bir springboard leg drop ile Yoshi'nin kafasına atladı ve tuş deniyor ancak başarısız ! Yoshi'den bir back suplex ! Tyson dışarıda ve Yoshi'yi dışarıya çekti ve aprona sırtını vurdurdu ve üstüne koştu ama bir big boot ! Yoshi , içeriye attı ve köşeye çıktı bir flying brain chop ve Tyson yerde v bir elbow drop ve tuş deniyor ancak başarısız . Yoshi öfkelendi ve tekmeler ardından bir back kick ve köşeyedeki Tyson'a bir big boot ve göğüsüne bir tekme ama Tyson kurtuldu . Yoshi bekliyor ama o sırada bir dropkick Tyson'dan . Tyson tuş denedi ancak tuş yok ! Tyson aprona gitti ve springboard elbow drop deniyor ancak Yoshi dizlerini kaldırdı ve köşeye çıkıyor , Tyson yerde ve Tyson bir dropkick ile düşürdü Yoshi'yi . Yoshi'ye bir tokat ve köşeye çıktı ve super hurricanrana denedi ama Yoshi tutundu ve köşede spinning kick ve tuş !

Kazanan : Yoshi Tatsu

Yoshi mutlu ve ME reklamı ve WWE dergisinin reklamı ! Kapakta CM Punk var ! Ardından SD reklamı ve yine arenadayız ...

Darren Young vs. William Regal

Darren ringe geliyor ve ardındanda Regal ! Zil çalıyor ve Regal pelerinini çıkardı ve üstüne koştu ancak Big Boot Regal'dan ve european uppercutlar ve köşede diz darbeleri ! Üstüne çıktı iplere tutunarak ve cheer alıyor ! Irish Whip'e attı ve bir back elbow ve kilit bağlayacaktı ama bıraktı ve bir tekme kafaya ! Bir yumruk ve karşı köşeye sertçe yolladı ve Darren dışarıda ! Regal çıktı ve kafasını aprona vurdurttu ve karnına bir yumruk ve bariyerde bir yumruk ve şimdi anons masasına gitti ve Darren'a özür dilemesini söyledi ancak izin vermedi ve içeriye attı . Darren yeter diyor ve elini uzatıyor Regal aldı ve yere koydu bir stomp ve köşede yumruklar göğüsüne . Karşı köşeye atacakken Darren onu attı . Darren tuttu ve yumrukluyor ... Bir elbow drop Darren'dan ve ardından başarsız tuş denemesi . İplerde sarstı ve bıraktı yumruklar geldi ve kafaya bir yumruk ama Regal çıldırdı ve bağırıyorve Darren iplere tutundu ve hakem ayırdı ama bir tekme ve ardıdnan diz sırtına Regal'ın . Eline bir stomp ve bir kez daha ve sert bir yumruk , tuş deniyor ancak başarısız . Bir kilit bağladı bacakları ile ... Regal kurtuldu ve köşede ama bir diz ve european uppercut Darren'dan ve bir yumruk ama Regal , yumruk ile karşılık verdi Darren kalktı ve Regal'in ayağını tuttu ama Regal'den bir elbow ve köşede yumrukluyor . Diz darbeleri geliyor sert ve seri . Hakem ile tartışırken çaktırmadan tekmeler atıyor ve cheer alıyor ve Darren tuttu ve bir tekme iplerden sekti ama Regal tuttu ve T-Bone Suplex ve şimdi Regal Stretch yaptı ve JTG gelecekken Striker geldi ve ona vuruyor ! Regal'dan bir knee trembler ve tuş !

Kazanan : William Regal

Striker , JTG ile tartışıyor ve Regal , Darren'ı dışarıya attı ve Striker içeriye girdi ve JTG ile tartışıyor ve NXT bu görüntülerle bitiyor
.
The Savior
Admin
Admin
The Savior

6 Eylül 2011 NXT Empty
MesajKonu: Geri: 6 Eylül 2011 NXT   6 Eylül 2011 NXT Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 11:56 am

Okuycam birazdan. Teşekkürler.
http://www.prowrestlingtr.yetkin-forum.com
The Chosen One
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Chosen One

6 Eylül 2011 NXT Empty
MesajKonu: Geri: 6 Eylül 2011 NXT   6 Eylül 2011 NXT Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 1:13 pm

Teşekkürler.Yazı güzele benziyor fakat okumayacağım çünkü show berbattı.
Captain Charisma
Low Card
Low Card
Captain Charisma

6 Eylül 2011 NXT Empty
MesajKonu: Geri: 6 Eylül 2011 NXT   6 Eylül 2011 NXT Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 1:17 pm

Ben beğendim Very Happy Regal , Darren promosu iyiydi . Tag Team maçıda güzeldi bence.

6 Eylül 2011 NXT
1 sayfadaki 1 sayfası